ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.72
Hodnoceno: 164x Prosím, ohodnoť práci

Naše paní učitelka


OSNOVA:

1. Úvod
2. Vnitřní charakteristika
3. Vnější charakteristika


Dostali jsme za úkol popsat svého nejoblíbenějšího člověka. Vybrala jsem si naši paní učitelku.

Tahle osoba představuje typ velice aktivního člověka. Je pro každou legraci, proto s ní v hodinách nikdy není nuda. Člověk se jí může svěřit se vším, co ho trápí, a ona mu vždy nějakým způsobem dokáže pomoci. Ke všem žákům je upřímná a spravedlivá. Je i celkem přísná, ale na druhou stranu, v případě, že vidí snahu, je schopna i říct: "No, moc ti to nejde, tak se to douč, vyzkouším tě další hodinu."

Na první pohled vás zaujmou její velké modré oči. Má vlnité hnědé vlasy, je středního vzrůstu a dává přednost modernímu oblečení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: VeRuSkA=), 13.12.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Naše paní učitelkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­