ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.67
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Můj vzor: Kai Greene

Osobou, která se před několika lety stala mým vzorem, je profesionální kulturista federace IFBB Kai Greene. V současnosti je jedním z nejlepších kulturistů tohoto sdružení.

Kai je velmi malého vzrůstu. Měří jen okolo 173 cm, ale i přesto se jeho váha v období před soutěží, kdy má v těle pouze minimum tuku, dostane nad 115 kg.
O jeho vztahu k lidem toho popravdě moc nevím, ale podle mého názoru nebude úplně nejkladnější, protože když byl malý, oba rodiče ho opustili a on nakonec skončil v ústavu pro mladistvé. Ale na druhou stranu si myslím, že je velmi optimistický, protože příspěvky, které píše na své sociální sítě, jsou motivační a číší z nich dobrá nálada.

Vzhledem k tomu, že cvičení je hlavně o genetice, dalo by se říci, že Kai Greene je tím nejpracovitějším sportovcem, protože i navzdory tomu, že má špatnou genetiku, stal se profesionálním sportovcem a žije takový život, jaký si vždy přál. Povedlo se mu tedy něco, o čem si může většina lidí nechat jen zdát.

Svůj vzor znám jen z videí a příspěvků na sociálních sítích, ale i tak z nich číší to, že Kai Greene musí být velmi optimistickým a hodným člověkem. Každý, kdo měl tu šanci ho potkat, o něm říká jen samé dobré věci.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 04.12.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj vzor: Kai GreeneMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­