ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.25
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Můj starší bratr

Můj starší bratr se jmenuje Adam Janda a je mu 15 let. Má tmavě hnědé vlasy a zelené oči.

V současné době již navštěvuje střední školu, ale o prázdninách chodívá do práce, díky čemuž má i spoustu starších kamarádů. K dívkám se obecně chová velmi pěkně a mile, ke mně popravdě trochu hůř. Před kamarády si sice většinou hraje na borce, ve skutečnosti je to však slušný a pracovitý kluk.

Když dělá nějakou práci, provede ji vždy pořádně. Ve škole mu to zas tolik nejde, neboť se doma nikdy moc neučí, díky čemuž nosí pak špatné známky. Ale učitelé ho mají celkem rádi.

Rád tráví čas se svými kamarády, s nimiž často bývá venku nebo na nějakých akcích. Hraje taky fotbal, který patří mezi jeho největší hobby.

Adam je závislý na cigaretách. Nemá rád chemii a fyziku. K rodičům se chová občas hrubě, ale i přes to všechno jej mají moc rádi.

Já ho mám ráda jako svého bratra, který mi pomůže, když jsou ostatní proti mně. Odmalička se o mě stará a ačkoliv už několikrát zklamal, stále při něm stojím a stát nepřestanu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sári Jandová, 05.02.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj starší bratrMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­