ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.85
Hodnoceno: 196x Prosím, ohodnoť práci

Můj spolužák

Vybrala jsem si spolužáka, který mi je hodně blízký a sympatický. I když možná někomu přijde jako šprt, je to milý, hodný a chytrý člověk, který rád vtipkuje a je hodně společenský. Má blonďaté vlasy dlouhé po ramena, modré oči, které jsou součástí milého usměvavého obličeje. Postavou je docela hubený, protože rád plave. Má možná pořád skoro samé jedničky, ale taky občas vyvede nějakou lumpárnu. Pomáhá s úkoly, ochotně nám vysvětlí látku; pro někoho je ale jenom zdroj úkolů a učení. Když ovšem tohoto člověka poznáte, zjistíte, že se moc neučí, protože si to pamatuje z hodiny a že se v zimě rád "puckuje" - není nudný, jak se může zdát. Je to můj kamarád, kterého budu mít ráda, ať je jakýkoliv.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Z_bara9, 03.11.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj spolužákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­