ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.63
Hodnoceno: 125x Prosím, ohodnoť práci

Můj kamarád Ondra

V sobotu od rána očekávám telefon od mého kamaráda Ondry, jelikož je v Plzni na intru. Sobota je skoro jediná, kdy se můžeme vidět.
Ondra je můj velmi dobrý kamarád. Sice se známe jen půl roku, ale před prázdninami jsme spolu chodili na skatepark, kde jsme se poznali. Ondra je vyšší postavy. Má ohnivě zrzavé vlasy na krátko ostříhané. Nosí volná trika a uplé kalhoty. Když s ním jdete ven, nemusíte se bát, že bude mít špatnou náladu. Je kamarádský, vtipný, zaručeně se s ním nebudete nudit.
Ondra jezdí na skatu už dva roky, takže v mých začátcích jsem měl opravdu dobrého učitele. Naučil mě většinu triků, které umím. S Ondrou se vidíme jenom o víkendu, ale doufám, že naše přátelství bude stále pevné.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Michal Bartoněk, 11.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj kamarád OndraMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­