ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.22
Hodnoceno: 92x Prosím, ohodnoť práci

Můj idol: zpěvačka Pink

Nad tímto úkolem jsem přemýšlela celkem dlouho, ale nakonec jsem se rozhodla psát o zpěvačce Pink, která je velmi úspěšná a známá téměř po celém světě.
Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, se narodila v Doylestownu v Pennsylvanii, ale vyrůstala ve Philadelphii. Její vzhled se velmi často mění, její původní barva vlasů je blond, ale barvu vlasů nezřídka kdy střídá - nejčastěji má vlasy barvené na blond nebo na červeno. Poslední dobou je nosí blonďaté a nakrátko ostříhané. Barva jejích očí je zelená, až do modra. Její výška není nijak moc velká. Pink měří pouhých 162 cm, ale díky botám na podpatcích je o něco málo větší. Má piercing v jazyku a v obočí, ale nejen to, dokonce si nechala udělat i několik tetování. Třeba japonský symbol nad levým kotníkem, který znamená hodně štěstí, nebo Anděl strážný na levém rameni. Její oblíbený žánr je rock, ovšem velmi často zpívá také pop a dance.
Její otec hrál na kytaru a zpěvačce se hudba velmi zalíbila a již od dětství se věnovala hudbě. Ve třinácti letech začala zpívat v jednom klubu ve Philadelphii, kde si ji po několik letech všiml obchodní zástupce z MCA Records. Zpočátku hrála v méně známých skupinách, ale tato práce jí nevyhovovala, a tak se dala na sólovou dráhu. Již v roce 2000 vydala svoji první desku s názvem Can't Take Me Home. Za rok vydala dálší desku pod názvem Missundaztood. Tato deska měla velký ohlas. V roce 2004 vydala další CD s názvem Try This, toto album již ovšem takový úspěch nemělo. Za dva roky, tzn. v roce 2006, vydala své zatím poslední CD s názvem I'm Not Dead.
Charakterizovat tuto zpěvačku jsem se rozhodla, protože se mi líbí její texty, písničky, ale i její cílevědomost, obrovské sebevědomí a mnoho dalších vlastností, pro které ji obdivuji...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klarikas, 06.12.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj idol: zpěvačka Pink







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­