ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.03
Hodnoceno: 92x Prosím, ohodnoť práci

Můj brácha

Mého bratra Jakuba jsem si vybral proto, protože jsem ho zaprvé nikdy nepopisoval a zadruhé ho znám tak dobře, že o něm můžu napsat sloh a nedopustit se žádných nepřesností.
Kuba je takový neposeda a zlobivec. Asi jako každý čtyřletý kluk. Pořád někoho pošťuchuje a pak brečí, když mu to někdo vrátí! Občas se s ním peru a můžu říct, že na jeho drobnou, ale svalnatou postavu umí dát docela ránu. To má asi z toho věčného skákání na trampolíně, kde už udělá i salto. Jinak samozřejmě dělá i jiné sporty. Jako třeba jezdí na kole, v zimě lyžuje a v létě s námi chodí po horách.
Když se na něj podíváme zblízka, uvidíme nenápadný, ale pořád vysmátý obličej s krásně modrýma očima. Jeho oválnou hlavu pokrývají blonďaté vlasy s přírodními hnědými melíry. Jinak na jeho postavě nevidím žádnou nepřirozenost.
Kubík je sice někdy sprostý, drzý a otravný, když je přetažený nebo když něco chce, ale jinak je s ním neustále sranda. Bez něj by můj život nebyl tak pestrý jako je. Umí prostě zvednout náladu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: matesx3, 24.10.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj bráchaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­