ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.70
Hodnoceno: 133x Prosím, ohodnoť práci

Mořská panna

Postavou, kterou jsem si vybrala pro tento popis, je mořská panna, jejímž domoven je moře.
Má dlouhé blonďaté vlasy podobné zářícímu slunci na nebi. Těmto krásným vlasům kontrastují její černé oči jako dva uhlíky. Malý nosánek v obličeji mořské panny dělá jen dozdobující tečku hodící se k očím a k rudě plným rtům. Postavou mi spíše připomíná miss České republiky. Dolní polovinu uzounkého a křehkého těla pokrývají rybí šupiny lesknoucí se jako stříbrné lupínky se zelenavým nádechem.
Je dcerou mořského krále, jenž vládne všem vodám. Mořská panna má ráda lidi, kteří jsou upřímní tak jako ona. Pomáhá námořníkům v nesnázích. Snaží se být usměvavá a dobrosrdečná.
Tato postava se mi líbí nejvíce, protože je ze všech postav v pohádce nejhodnější.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 12.09.2004

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mořská pannaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­