ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.86
Hodnoceno: 140x Prosím, ohodnoť práci

Moje nejlepší kamarádka s velkým "K"

  • nepřímá charakteristika kamarádky; prvky vypravování, popis kamarádského vztahu

Když jsem nastoupila na střední školu, nikoho jsem tam neznala, na chodbě se ovšem objevila dívka, se kterou jsem si začala povídat. Klasicky zprvu nic moc rozhovor. Začaly jsme spolu avšak chodit do třídy a čím dál tím více se poznávat, až jsme se spřátelily natolik, že jsme si začaly hrozně moc rozumět a věřit.

Jmenuje se Míša a je to kamarádka, která mě dostala ze všech mých problémů a trápení, jež mne pronásledovaly už snad dobrých pět let. Vždy mi byla oporou v těžkých chvílích a nikdy se ode mě neodvrátila, když jsem ji potřebovala. Byla, je a já doufám že tu pro mě vždycky i bude, a já pro ni. Je mi oporou a já jsem oporou jí, nedokážu jí lhát, a když by se tak náhodou stalo, natolik dobře se známe, že by mě hned prokoukla. Máme se myslím natolik rády, že si dokážeme též odpouštět. Ani jedna z nás se nedokáže moc naštvat.

Vím, že se říká, že nejlepší kamarádky neexistují, ovšem já jsem si ji našla, poznala jsem tu nejlepší přítelkyni, jakou jsem jen mohla, prostě kamarádku s velkým "K". Na Míšu nikdy nezapomenu. Je mi jasné, že se asi nebudeme už tolik scházet, ale jedno jediné vím jistě - i kdybychom každá bydlela na jiném konci světa, nezapomeneme na sebe...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: JÁJA, 22.11.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje nejlepší kamarádka s velkým "K"Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­