ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.36
Hodnoceno: 56x Prosím, ohodnoť práci

Moje kámoška Markéta

Pro tuto slohovou práci jsem si vybrala člověka s velkým srdcem, svoji kámošku a spolužačku Markétu, protože to, co jsme spolu zažily, by nám mohli všichni závidět.
Postavou jsme každá jiná. Markéta je vyšší hubené postavy. Její hnědé vlasy nosí v culíku. Má hnědé oči, ve kterých jde vidět jiskra při dobré náladě a taky občas ten smutek.
Na první pohled si každý řekne, že je velmi sympatická, ukecaná a přátelská, dokáže se seznámit během pár minut. Když má radost, prokazuje to tím, že se směje - u ní platí: "Kdo se směje, bude dlouho živ!"
Mezi její koníčky patří skaut a hlavně knížky, ty úplně miluje. Dokonce je schopná donést si z knihovny ve své malé kabelce až 7 knih. Její největší zálibou je spánek, protože spí skoro celý den. Nemá ráda pavouky a hady. Doma chová křečka, který má v kleci kolotoč. To je poslední věc, kterou bych práskla na Markétu.
Jsem šťastná, že jsem Markétu poznala. Mám ji ráda a nikdy bych ji nevyměnila za nic na světě, protože přátelství je to, co potřebujeme k životu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lucka, 28.11.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje kámoška MarkétaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­