ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.31
Hodnoceno: 54x Prosím, ohodnoť práci

Moje ideální partnerka

Moje ideální partnerka je žena, která mi bude rozumět a vždy bude na světě pro mě. Její srdce bude patřit mně a nikdy jinému, a náš vztah bude velmi silný. Její otevřenost přispěje k rovnováze našeho soužití.

Tato slečna bude velice milá, upřímná a její vzhled bude hezčí než západ slunce. Toleruje všechny mé neduhy, nežárlí, dokáže vyjít vždy s kýmkoliv a bude respektovat všechny mé kamarády a kamarádky. Svým optimistickým myšlením dokáže vyřešit jakýkoliv problém s nadhledem a bez zbytečných hádek. Přesně ví, kdy se budu chtít bavit a kdy chci mít klid. Pokaždé, když to bude potřeba, mě rozesměje a podpoří. Její činy budou vždy pečlivě promyšleny. Bez problémů bude dělat domácí práce a povinnosti. Její vlastnosti budou napovídat, že se jedná o "sangviničku". Bude nadaná na sport a její oblíbenou činností bude posezení s přáteli, abychom mohli často navštěvovat večírky a podobné akce. Svojí aktivitou mi vždy dodá sílu a pozitivní myšlení. Milovat bude nejen mě, ale i děti, které bych s ní později chtěl mít. Její závislostí bude rodina a ne alkohol nebo cigarety.

Toto je moje ideální partnerka. Ta skutečná by samozřejmě nemusela splňovat vše, ale většinu ano. Bohužel si nejsem jistý, jestli nějaká podobná slečna vůbec existuje.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tomáš Blohmann, 28.10.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje ideální partnerkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­