ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.23
Hodnoceno: 350x Prosím, ohodnoť práci

Moje charakteristika

Jsem mladý muž, kterého asi nejvíce charakterizuje moje částečná nerozhodnost, odhodlanost, odvaha a mladická nerozvážnost. Jsem pohublé vyšší postavy, která však působí silně a pevně. Obličej mi rámují hnědé polodlouhé, melírované vlasy.
Pod širokým tmavým obočím jsou dvě veselé hnědé oči, které nejsou moc výrazné. Z úst mi září bílé zuby jako perly.
Nejraději nosím pohodlné věci, jako jsou rifle a nějaké triko. Mám zajímavou povahu. Jsem velice pečlivý, cílevědomí a pracovitý. Každému rád pomůžu, mám zkrátka srdce na pravém místě. Chodím na základní školu Sever v Hradci Králové na Slezském předměstí. Ve škole se hodně snažím (jsem pilný jako včelička). Mezi můj nejoblíbenější předmět patří český jazyk, na který máme mladou paní učitelku Kordovou, kterou ale naše třída nedokáže ocenit. Po skončení studia na střední škole bych chtěl vystudovat vysokou školu a najít v životě zaměstnání, které by mě uspokojilo. Jsem také sportovně založený, mám rád fotbal, hokej, ale nejvíce asi florbal. Umím hrát na kytaru a taky hezky zpívat. V budoucnu bych chtěl založit svoji vlastní rockovou kapelu.
Mám také hezký vztah ke zvířatům, hlavně mám rád psy, protože jsou tak roztomilí a krásní. Psy mám rád i z druhého důvodu - jsou nejlepším přítelem člověka. Už z prvního pohledu lze poznat, že docela dost času trávím v posilovnách a různých fit-centrech. Jako člověk jsem velký pohodář ... no prostě žiji svůj život.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: šimi, 04.01.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje charakteristika







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­