ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Mia

Miu jsem poznala v knize Sabine Bothové "Na co se rýmuje láska?"
Je to třináctiletá dívka štíhlé postavy. Polodlouhé hnědé vlasy nosívá často v culíku, ofinu má sestříhanou. Pěkně upravené obočí rámuje její obličej, ve kterém vynikají hnědé zářivé oči připomínající malé drahokamy. Její rty se často usmívají na svět. Mezi oblíbené oblečení patří zejména sukně. Na krku nosívá červené srdíčko, ve kterém je posazen malý blýskavý kamínek.
Mia je velmi kamarádská a společenská. Na všechny působí jako milá dívka. Když má někdo s něčím problém, neváhá a hned pomůže. Má nejlepší kamarádku, která se jmenuje Sanni a stojí vždy při ní.
Zkouší psát verše o své lásce, což se jí celkem daří. Nemá ráda čokoládu. Nerada si prohlíží videohry. Má smysl pro humor. Umí skvěle popisovat lidi.
Miu jsem si vybrala, protože mi její postava byla velmi blízká. Miu jsem si moc oblíbila a chtěla bych jí někdy potkat ve skutečnosti. Je velmi příjemná.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: oukidy.doukidy, 08.03.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
MiaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­