ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.63
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Max McDaniels (literární postava)

Postavu Maxe jsem poznala v knižní sérii Tajemství gobelínu od Henry H. Neffa.
Žije docela spokojeně v Rowanské akademii, ale po násilné smrti otce se vydává na dlouhou pouť za pomstou...

Max je hezký, tmavovlasý, asi patnáctiletý chlapec s velmi zvláštními schopnostmi. V zápalu boje nebo když je rozzuřený v sobě dokáže objevit magii, která mu propůjčí skoro nadlidskou sílu a obratnost. Tato schopnost ho dokázala proslavit po celém světě démonů.

Max je vznětlivý a zbrklý, ale často ho okolnosti donutí chovat se dospěle. Má pevnou vůli, nerad sedí s rukama v klíně a rád pomáhá lidem. Max má vlastně dobré srdce, avšak když je třeba, dokáže i chladnokrevně zabíjet. Jediné, co opravdu nechápe, je myšlení dívek.

Postavu Maxe McDanielse mám ráda a chci si o něm přečíst víc.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Aranis, 09.04.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Max McDaniels (literární postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­