ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.58
Hodnoceno: 154x Prosím, ohodnoť práci

Maminka, člověk plný lásky

Za charakteristiku osoby jsem si vybral osobu, která mi dala život, lásku, soucit a možnost žít v objetí plném citu - maminku.
Maminka je vysoké a hubené postavy, která jí umožňuje vybírat si z nejrůznějších typů oblečení. Krátké mahagonové vlasy krásně lemují srdíčkový obličej. Nízké čelo doplňuje černé, pěkně urostlé obočí, pod kterým neustále těkají hnědá očka s dlouhými řasami. Podlouhlý nos přechází v smějící se ústa, odkrývající dvě řádky bílých a pěstěných zubů. Tváře a líčka jsou neustále růžové a brada pěkně zakulacená.
Maminka je velice laskavá a pohledná žena, která je ochotna vždy pomoci v nesnázi. I přesto, že chodí do zaměstnání, udělá si čas nejen na mě, ale i na domácnost. Jezdí s námi na výlety, chodíme na procházky do blízkého lesa, hrajeme nejrůznější hry, učíme se spolu a čteme zajímavou literaturu. Ve zbytku volného času se maminka stará o zahrádku, kde pěstuje zeleninu a květiny.
Je to tedy člověk velice obětavý, klidný, rozumný, skromný, ale dokáže se i rozzlobit.
Je to prostě moje maminka.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pasťa, 24.01.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Maminka, člověk plný láskyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­