ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.94
Hodnoceno: 330x Prosím, ohodnoť práci

Maminka (2)

Člověk, kterého chci charakterizovat, je moje maminka. Je jí 44 let a pracuje jako učitelka.

Již na první pohled působí sympatickým dojmem. Je štíhlé postavy a měří 165 cm. Na jejím souměrném obličeji oválného tvaru jsou nejvýraznější hnědozelené oči s dlouhými tmavěhnědými řasami. Obočí má na obou stranách souměrné a líčka působí velmi zdravým dojmem. Krátké kaštanově hnědé vlasy s červeným melírem vypadají neučesaně, ale přitom velmi elegantně. Vynikají na ní také pěkně tvarované rty červené barvy.

Já a lidé, kteří ji znají, si jí vážíme jako velmi dobré kamarádky, ale i jako chytrého, vzdělaného a vtipného člověka. Mezi její kladné vlastnosti patří trpělivost, pravdomluvnost, obětavost, čestnost a dochvilnost. Dovede se radovat z každé hezké chvilky. Je laskavá, plná porozumění a elánu, cílevědomá a prioritou je pro ni rodina. Je velmi trpělivá, avšak nesnese, když jí někdo lže. Ráda chodí mezi lidi, tudíž má mnoho dobrých přátel. Jako každý člověk má však i pár špatných vlastností. Občas, když její míra trpělivosti přeteče, se umí pořádně rozzlobit. Její další negativní vlastností je, že rychle mění nálady.

Jako její největší záliby bych jmenoval malování a kreslení. Také ráda čte. Dříve trávila klidně i celé hodiny s knihou. Teď má ale bohužel mnohem více práce, tudíž méně volného času. Přesto si najde alespoň chvilku na své koníčky a na rodinu.

I přes několik záporných vlastností ji mám velmi rád a nerad bych o ni přišel. Je to člověk, který mi dokáže pomoci v nesnázích, ale i velmi dobře poradit. Moc si jí vážím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: dundee, 09.04.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Maminka (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­