ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.80
Hodnoceno: 83x Prosím, ohodnoť práci

Má nejlepší kamarádka (4)

Má kamarádka jménem Karolína Miková je mou nejlepší přítelkyní už od mých sedmi let. Známe se téměř od dětství. Navštěvovaly jsme společně základní školu ve Slušovicích již od prvního ročníku až do deváté třídy. V každém předmětu jsme seděly vždy spolu, nikdy tomu nebylo jinak. Karolínce je nyní 19 let, stejně jako mně. Narodila se roku 1994 ve Zlíně. V současné době bydlí ve Slušovicích se svou maminkou a o pět let starším bratrem. Tento rok ukončila Střední průmyslovou školu ve Zlíně maturitní zkouškou.

Karolína je silnější postavy a měří okolo 165 centimetrů. Má kratší, velice husté blonďaté vlasy, které mají zlatavý odlesk a jejichž konečky jí sahají až po ramena. Pod hustým a málo výrazným obočím má Kája nádherné velké oči modré barvy jako pomněnky. Takovým očím, jako má ona, jde opravdu velice těžko odolat. Dále disponuje nevýrazným, malým nosem, pod nímž se může pochlubit plnými ústy s narůžovělým nádechem, které nikdy neuvidíte bez jakéhokoliv balzámu nebo rtěnky. Výrazné lícní kosti a trochu vystouplé čelo dělá Kájinu tvář poněkud zajímavou.

Karolínka je velice optimistický člověk, velice ráda si užívá života a nenechá si ho jen tak někým nebo něčím zkazit. Je velice společenská a ráda se baví. Nikdy nezkazí náladu a nikdy nikoho nenechá ve štychu. Vždy ráda pomůže a ráda poradí. Miluje své přátelé a dala by za ně ruku i do ohně.

Někdy je ale taky náladová a výbušná, ale vždy ji to rychle přejde. Taky je někdy až moc líná a musíte ji k něčemu až přímo dokopat.

Mezi její koníčky patří sport, třeba běh. Někdy si chodí jen tak zaběhat do přírody a od všeho se odreagovat. Také miluje filmy, práci a velice ráda si zajde do společnosti mezi lidi se pořádně pobavit.

Karolínka je má nejlepší kamarádka, a proto píšu charakteristiku právě o ní. V mém životě toho opravdu hodně změnila i ovlivnila a já ji mám opravdu ráda. Za to všechno jí děkuji a doufám, že naše kamarádství bude trvat navěky a my si toho společně ještě hodně užijeme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Simonka, 03.09.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má nejlepší kamarádka (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­