ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Má nejlepší kamarádka (3)

Moje nejlepší kamarádka je tmavovlasá dívka s hnědýma očima a milým úsměvem. Její kukadla vždy září a skrývá se v nich úžasná radost, jako když se hvězdy konečně dostanou na oblohu. Má drobný nos a jemně vystouplou bradu, skrývající se v zaobleném obličeji s vystouplými lícními kostmi. Je poměrně vysoká a její postava má tvar přesýpacích hodin, což kluky velmi přitahuje. Nohy i ruce jí slouží k tomu, aby mohla skvěle tančit, a to také dělá a jde jí to znamenitě. Její chůze je ladná a snad i díky tomu blízká dokonalosti, protože se zdá, že tančí, i když jen vlastně jde.

Je to jeden z nejpřátelštějších tvorů, co znám, protože se dokáže bavit snad s každým. Je pokaždé milá a ochotná. Málokdy se stane, že by se s někým dostala do sporu, neboť je nekonfliktní. Ale pokud se tak stane, pak to stojí za to a je lepší držet se dál.
Dokáže povzbudit a pochválit, až si člověk připadá výjimečný. Pomůže tam, kde je potřeba, a když vidí, že je někdo smutný, přispěchá a nenechá ho v tom samotného.

Její zálibou je nakupování oblečení. Často a ve velkém. Má doma nepřeberné množství jednotlivých kusů a samozřejmě to nestíhá nosit, takže ji vidím pokaždé v něčem jiném. Také ji velmi baví pečovat o svůj vzhled a mnohdy vymýšlí nové a extravagantní účesy, lakuje si nehty zářivými barvami a maluje se. Když už se nudí, vyrobí si nějaké šperky, kterými obohatí svůj zevnějšek.

Mimo to všechno je velmi talentovaná. Jak už jsem se zmínila, umí skvěle tančit, dokonce zpívat, hrát na příčnou flétnu a jdou jí sporty. Ke všemu je velmi inteligentní a vtipná. Kamarádka k pohledání!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petuliczech.kac, 31.03.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má nejlepší kamarádka (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­