ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 64x Prosím, ohodnoť práci

Kamarád Tomáš

Osobou, kterou bych chtěla charakterizovat, je můj kamarád Tomáš. 31. srpna mu bude 15 let.

Jeho postava při výšce 180 cm je opravdu štíhlá. Na kulatém obličeji jsou nejvýraznější velké zelené oči, jež se krásně doplňují s hnědými, melírovanými, delšími vlasy. Nejčastěji ho vidím v džínách a barevných tričkách. Na jeho rukou si můžeme všimnout různých náramků.

Já a lidé, kteří ho znají, si ho vážíme jako velmi dobrého přítele. Je pro každou srandu, někdy bohužel až tak, že z toho má problémy. Upřímnost a poctivost jsou také jeho klady. Nikdy se z ničeho nesnaží vyklouznout a raději se hned přizná. Jako každý člověk má i negativní vlastnosti. Jednou z nich je jeho náladovost. Snadno ho něco rozhodí a pak nám to dává opravdu výrazně najevo. Naštěstí se dokáže dostat zase rychle do pohody. Překvapivé je, že nemá rád blondýny. Když se o nich už zmíní, často jen vyřkne vtipnou anekdotu, která všechny lidi kolem rozesměje. Je velice soutěživý a nerad prohrává. Rád chodí chytat ryby, tato záliba mu někdy dokáže i vydělat peníze, neboť výlovy rybníků mu slouží jako brigády. Dalším vášnivým koníčkem je pro něj jeho motorka, na kterou nedá dopustit. Volný čas ale nejraději tráví se svými přáteli, ať už v kině, na nákupech nového oblečení nebo jen na venkovní procházce. Vyniká v práci na počítači a když ho někdo požádá o pomoc, rád mu vyhoví.

Vždy když se setkáme, máme si co povídat a užijeme si společně spoustu legrace. Myslím, že s Tomem máme velmi dobrý vztah a doufám, že to tak bude i nadále. Mám ho ráda.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: KennyShei, 18.03.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kamarád TomášMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­