ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.89
Hodnoceno: 200x Prosím, ohodnoť práci

James Bond - Agent 007 (filmová postava)

Mezi mé oblíbené filmové hrdiny nepatří nikdo jiný než James Bond - Agent 007, člen Britské tajné služby Jejího veličenstva.

Má asi 180 cm vysokou, vypracovanou postavu, modré oči a nezbytně krátký sestřih vlasů. Pohled jeho očí nahání příjemné mrazení v zádech a jeho úsměv dokáže roztát nejedno ledové srdce. James je velmi úspěšný muž, a proto se musí i náležitě oblékat, samozřejmě jen v nejlepších salónech. Na svých misích sbírá úspěchy a zatím se nestalo, že by neuspěl. Pro jeho nebývalé úspěchy přibývá i seznam nepřátel, kteří se pokouší nějakým způsobem ovládnout svět a zneškodnit Bonda. Nesmím zapomenout, James je také velkým lamačem dívčích srdcí, pro jeho neskutečný sexappeal jsou mnohé dámy schopny za něj položit i život. James má zálibu v kouření doutníků a pití Martini (protřepat, nemíchat).

James Bond je a stále bude mým oblíbeným filmovým hrdinou, ať už ho zahrál Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan nebo v poslední řadě i Daniel Craig. Tito muži se stali sexy symboly a mnohé ženy i dívky si jejich podobizny dávají pod sklo či do skříněk na šaty. Tyto muže srovnávají s okolím a hledají jim podobné. Ale Bond, James Bond, je jen jeden a mohou si o něm jen nechat zdát.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Richard Sukovič/Ricco, 03.05.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
James Bond - Agent 007 (filmová postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­