ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.45
Hodnoceno: 22x Prosím, ohodnoť práci

Jak bych charakterizoval sám sebe?

Jak bych charakterizoval sám sebe? To je otázka! Nicméně, najít na ni odpověď, by nemělo být tak těžké, neboť sám sebe zná každý člověk přeci nejlépe...
Napřed bych se zaměřil na svoje dobré vlastnosti a až potom na ty špatné.

Za svoji nejlepší dobrou vlastnost považuji ochotu. Vždycky rád pomůžu každému, kdo moji pomoc potřebuje. Umím být upřímný. Nestydím se za svůj názor, a když něco chci říct, tak to také řeknu. Snažím se být hodný a rovněž nežaluji na své kamarády ani známé, protože vím, že by se mi to jednou mohlo vymstít. Jsem citlivý a velmi často dávám najevo své emoce.

Naopak svou nejhorší vlastnost spatřuji v tom, že se k lidem chovám tak, jak se oni chovají ke mně. Nenechám si od nikoho poroučet a rozkazovat. Vždycky nějakým způsobem projevím svůj nesouhlas. Jsem velmi cholerický a umím být na některé lidi i zlý, možná až zákeřný. Rychle se ale většinou uklidním, a to pak ve mně začnou opět převládat ty dobré vlastnosti, díky nimž mě má spousta lidí ráda.

Sám si o sobě tedy myslím, že mám spíše více těch dobrých vlastností než těch špatných.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 06.12.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak bych charakterizoval sám sebe?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­