ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.82
Hodnoceno: 239x Prosím, ohodnoť práci

Harry Potter (Daniel Radcliffe)

Má středně vysokou hubenou postavu. Delší hnědé vlasy lemují okraj oválného obličeje a schovávají obroučky černých brýlí, které nosí jen ve filmu. Pod brýlemi se ukrývají jasně modré oči jako dvě chrpy a nad nimi ční hustě prorostlé obočí. Dominantní částí obličeje ve filmu je čelo, na kterém se ukrývá tenká jizva ve tvaru blesku. Jinak si lze na obličeji všimnout nevelkého nosu a pod ním středně velkých narůžovělých rtů. Úzké tváře vytváří hrdý pohled v jeho obličeji. Dále pokračuje tenký krk, který přechází v malá, ale v síle velká ramena. Ruce má dlouhé ale hubené. Zakončeny jsou dlouhými prsty, které leccos dovedou. Přiměřenou hruď tvoří pár nepatrných svalů. Úzký pas, z nějž vychází dlouhé nohy, lze lehce přehlédnout v šatu, který je prioritním oblečením ve filmu. Nohy končí chodidlem.

Ve filmu je jeho nejčastějším oblečením školní stejnokroj, který je tvořen hlavně hábitem. Normálně ale nosí obyčejné oblečení jako ostatní. Nejčastěji nosí sportovní obuv.
Ve filmu bych ho popsala jako velmi statečného, hrdého, tvrdohlavého a ne moc učenlivého kluka, který jistě ví, co chce a taky za svým cílem jde. Ve skutečnosti jeho charakteristiku moc napsat nemůžu, ale vím, že je moc nešťastný ze závisti svých spolužáků vůči filmu, neboť se s ním nikdo moc nebaví.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Harry Potter (Daniel Radcliffe)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)