ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Deník fanynky Iron Mana

  • charakteristika Iron Mana, původně fiktivní postavy komiksových příběhů, a to formou deníkových zápisů

20. června
Hledám nějaký film nebo filmovou sérii, aby se na to dalo koukat. V dnešní době jsou to jen samé blbosti...

21. června
Konečně to mám! Začala jsem koukat na sérii o Iron Manovi. On je prostě úplně úžasný.
Iron Man, vlastním jménem Tony Stark, je americký multimiliardář, jenž vlastní firmu Stark Industries a bydlí v obrovském resortu v Kalifornii (přesněji v Malibu).

23. června
Hrdina s tak romantickým jménem a ještě vypadá božsky! Má kratší černohnědé vlasy, které si češe "na patku". Jeho hnědé pronikavé oči se perfektně hodí k středně velkému nosu, lehce načervenalé puse a k bradce, která plynule přechází v knírek.
Když se na něj podíváte, určitě vás zaujme jeho statná postava. Svalnaté paže, ramena daleko od sebe, nohy podobné Usainu Boltovi... Může být někdo lepší?
A málem bych zapomněla - na hrudníku má něco, co vypadá jako kruhová žárovka, ale ta to asi nebude.

27. června
Už vím, na co slouží ono "světélko". Je to elektromagnet, který pohání jeho super-oblek. Celkový jeho vzhled není založen jen na efektivitě obleku, ale i na jeho samotném designu. Helma je jako celý zbytek obleku převážně žlutá, zbytek pak červený. Není na ní však žádný otvor pro pusu nebo na dýchání. Mohlo by se zdát, že drobné obdélníky slouží jako skulina pro jeho oči, ale ve skutečnosti to jsou jen světla a kamery, jež venkovní dění přenášejí na displej, který Iron Man sleduje uvnitř helmy. Na rukou a nohou má trysky, díky nimž může létat. Po celém brnění má instalované různé zbraně, ať už bomby nebo pistole. Vzhled celého obleku dotváří trojúhelník symbolizující elektromagnet na jeho hrudi. Všechno řídí umělá inteligence jménem Charles.

1. července
Iron Mana asi jen tak nedokoukám... Mamka našla moje vysvědčení! Ta čtyřka z češtiny ale není tak úplně moje vina. Vždyť Alois Jirásek a Iron Man jsou si tak podobní! A vsadím se, že manufaktury založil taky on, ale vševědoucí paní dějepisářka si to nemyslí...

13. července
Konečně se můžu dívat dál... On je opravdu tak šarmantní! Mezi jednu z jeho nejlepších vlastností patří bezesporu smysl pro humor, který podává v sarkastické formě. Legraci si dělá ze svých nepřátel, ale i přátel.
Oplývá také nemalou inteligencí. Všechny obleky, stroje, zbraně, ale i software si vytvořil on sám. Dokáže se rovněž dostat ze situací, ve kterých by ostatní ztratili hlavu.
Dalším atributem jeho osobnosti je statečnost. I přestože to není jeho povinnost, pomáhá Americe a vlastně i celému světu. Je ale schopen ochránit i život někoho jiného namísto toho, aby ochránil sebe.

16. července
Tak nakonec není náš hrdina zase takový svatoušek, jak se na první pohled zdálo. Tony Stark je totiž trochu soběstředný. Jednou ani nepřišel uvítat svou přítelkyni a poslal za ní robota (sám cvičil). Také bývá lehce arogantní. Nechová se tak naštěstí ale vždy. Umí i odpouštět. Někdy však jedná povýšeně. Nicméně převažují u něj spíše kladné vlastnosti. Vždyť je to taky americký hrdina!

18. července
Myslím si, že bych se k Tonymu více hodila já než ta jeho Pepper! Je to každopádně hezký chlap. Sice by mohl mít trochu méně těch špatných vlastností, ale i tak se domnívám, že jich oproti jeho vrstevníkům má málo. Zvláště třeba oproti mým rodičům. Ti jsou teď se mnou u psychiatra. Myslí si, že je nenormální nosit oblek Iron Mana na veřejnosti. Někomu se prostě člověk nezavděčí. Už musím, jsme na řadě...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: MiSme, 04.12.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Deník fanynky Iron ManaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­