ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.07
Hodnoceno: 28x Prosím, ohodnoť práci

Člověk, který si umí užívat života

Kdybych měla charakterizovat člověka, který si umí užívat života, určitě bych si vybrala svoji nejlepší kamarádku Haničku, protože s ní se člověk nikdy nenudí.

Na svět se dívá pomněnkově modrýma očima. Když se na vás zasměje svým krásným úsměvem s ďolíčky a čertíky v očích, ihned se musíte smát s ní. Její obličej lemují dlouhé kudrnaté zrzavé vlasy. I když svou vizáží okouzluje okolí, důležitější je její povaha. Je to nejhodnější a zároveň nejlaskavější človíček, jakého znám. Je velmi spolehlivá a umí držet slovo. Života si užívá naplno, neboť s každým člověkem skvěle vychází, má proto i mnoho přátel. Neustále cestuje a vyhledává zábavu. Zároveň má mnoho koníčků a povinností, které hravě zvládá. Jen málo lidí se může pyšnit takovým elánem do života jako ona.

S ní je každá chvíle plná zábavy a dobrodružství. Nikdy se ke mně neotočila zády, ba naopak mi vždy podala pomocnou ruku, když jsem potřebovala a byla mi oporou i v těch nejtěžších chvílích. Za to všechno si jí neuvěřitelně moc vážím a mám ji ráda.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 10.12.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Člověk, který si umí užívat životaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­