ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.48
Hodnoceno: 149x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika spolužačky

Mou spolužačkou a spolusedící je Jana Nováková. Kamarádím s ní již druhý rok a setkáváme se i v mimoškolních aktivitách. Chodíme do stejného kroužku Dance Group v DDM Vila Doris.

Moje kamarádka je vyšší postavy okolo 170 cm, patří k nejvyšším spolužákům naší třídy. Její obličej je kulatý a pořád s úsměvem na tváři, vlasy má krátké, světle hnědé s blond melírem, obvykle nosí dva culíky. Barva jejích očí je světle modrá.
Většinou chodí sportovně oblékaná v ryflích, tričku, mikině nebo svetru. Sukni moc ráda nenosí, jenom ve výjimečných případech.
Jana je hlavně typická pro svou povahu, ve které převládají spíše kladné vlastnosti. Je člověk velmi upřímný, kamarádský a se smyslem pro humor. Tato osoba bohužel nevlastní jenom pouze ty hezké vlastnosti, ale vyskytují se u ní i některé špatné povahové rysy jako například tvrdohlavost. Jana se také dokáže dost podceňovat. Ve škole se snaží být pilnou studentkou, ale někdy by mohla být více vytrvalá.
Mezi její největší koníčky patří počítač, sportovní tancování a také nakupování. Je to dobrá spolužačka i kamarádka.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 14.04.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika spolužačkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­