ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.87
Hodnoceno: 283x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika sama sebe (3)

  • vlastní charakteristika neboli autocharakteristika

Kdybych měla vybrat čtyři vlastnosti, které mě nejvíce charakterizují, určitě by to byly naivita, schopnost naslouchat, někdy až přílišná laskavost a hodně cholerická povaha.

Někteří lidé mi občas řeknou, že jsem namyšlená, ale já osobně si to nemyslím. Nejspíš je tomu tak jen kvůli tomu, že mě ti lidé opravdu neznají a že mně osobně přijde namyšlený každý třetí člověk.

Narodila jsem se 13. března 1994 ve znamení ryby, tudíž jsem velmi citlivá, upřímná, málo sebevědomá a při práci samostatná. I když někde píšou, že ryby nejsou agresivní, já občas taková jsem a většinou se to odráží na situacích v rodině - občas se vytočím kvůli každé maličkosti a vždy musím mít poslední slovo.
Jsem také velice paličatá a urážlivá, to mám po svém otci.

Mám ráda své přátele a rodinu, stále potřebuji být v kontaktu s někým, kdo mě zná a chápe. Samozřejmě mám ráda i svůj klid, ale jak se říká - všeho moc škodí. Nikdy jsem nebyla středem pozornosti, v jisté míře, protože jsem stydlivá, ale když jsem postupem času získávala přátele, stouplo mi sebevědomí.

Věcí, které mám ráda, existuje spousta. Většinou mě něco začne bavit a rychle zase omrzí. Ale v mém srdci rozhodně navždy zůstanou hudba, matematika, filmy, divadlo, psaní a nejvíce asi čtení. Většinou čtu romány s psychologickým, detektivním a fantasy tématem.

Co se týče toho, jaká bych chtěla být, mnoho věcí bych na sobě neměnila, ale určitě bych chtěla mít lepší přístup ke škole a také bych nechtěla být tak cholerická.
V budoucnosti bych ráda pomáhala lidem nebo spíše dětem, kterým se nedostala taková péče a prostředky ke vzdělání, které by si zasloužily.
A o čem nejvíce sním? Napsat jednoho dne knihu, kterou bude číst celý svět!

Mám-li sebe samotnou zhodnotit, nejsem sice ideální člověk, student ani dcera, ale nikdo není dokonalý a já jsem ráda taková, jaká jsem, kromě těch výše vypsaných věcí, jež bych na sobě chtěla změnit. Jsem prostě originál a pokud se to někomu nelíbí, má smůlu...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bon-Bon, 01.10.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika sama sebe (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­