ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.41
Hodnoceno: 128x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika sama sebe (2)

  • vlastní charakteristika aneb autocharakteristika

V této slohové práci se mám charakterizovat. Je to pro mě celkem těžké, ale sama bych měla nejlépe vědět, jaká jsem a jak se chovám.

Začnu tedy od začátku... Jmenuji se Sandra, narodila jsem se před 15 lety v Českých Budějovicích, v současné době však již bydlím na malé vesnici.

Mou největší oporou je mi má rodina. Velice si rozumím - snad jako každá dcera - se svou maminkou, jíž mám velmi ráda, i když ten malý zlomek sporu mezi námi občas přeskočí, protože stejná povaha nenese vždy dobrý konec.

Jako u každého dospívajícího člověka nejde a ani snad nelze, abych byla bez přátel. Těch přátel ovšem zrovna moc není, pravděpodobně i kvůli tomu, že jsem nezřídka drzá, nervózní, nedočkavá i panovačná, což celkem často způsobuje odpor jiných lidí mého věku k mé osobě.

Mám velikou zálibu v nakupování, a proto si s sebou do obchodů beru vždy jen určitou částku, kterou utratím, a zbylé peníze si uschovávám raději u své maminky.
Velký klid a potěšení nalézám v kreslení. Když nakreslím své pocity či zážitky, nikdy na ně již nezapomenu.

Mezi mé nepochybně nejoblíbenější sporty patří basketbal, jachting a plavání. V této souvislosti se musím pochlubit, že jsem ve skupinové soutěži v plavání s dívkami z minulého devátého ročníku vyhrála v jedné soutěži 2. místo. Bohužel, kvůli mému současnému zdravotnímu stavu a zranění na noze se již necítím natolik zdatná pro další reprezentaci.

Jako každý člověk mám i já své "mouchy", ale kdybych neměla ani jednu, byla bych moc dokonalá, a to přece nikdo není.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika sama sebe (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)