ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.44
Hodnoceno: 126x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika sama sebe (2)

  • vlastní charakteristika aneb autocharakteristika

V této slohové práci se mám charakterizovat. Je to pro mě celkem těžké, ale sama bych měla nejlépe vědět, jaká jsem a jak se chovám.

Začnu tedy od začátku... Jmenuji se Sandra, narodila jsem se před 15 lety v Českých Budějovicích, v současné době však již bydlím na malé vesnici.

Mou největší oporou je mi má rodina. Velice si rozumím - snad jako každá dcera - se svou maminkou, jíž mám velmi ráda, i když ten malý zlomek sporu mezi námi občas přeskočí, protože stejná povaha nenese vždy dobrý konec.

Jako u každého dospívajícího člověka nejde a ani snad nelze, abych byla bez přátel. Těch přátel ovšem zrovna moc není, pravděpodobně i kvůli tomu, že jsem nezřídka drzá, nervózní, nedočkavá i panovačná, což celkem často způsobuje odpor jiných lidí mého věku k mé osobě.

Mám velikou zálibu v nakupování, a proto si s sebou do obchodů beru vždy jen určitou částku, kterou utratím, a zbylé peníze si uschovávám raději u své maminky.
Velký klid a potěšení nalézám v kreslení. Když nakreslím své pocity či zážitky, nikdy na ně již nezapomenu.

Mezi mé nepochybně nejoblíbenější sporty patří basketbal, jachting a plavání. V této souvislosti se musím pochlubit, že jsem ve skupinové soutěži v plavání s dívkami z minulého devátého ročníku vyhrála v jedné soutěži 2. místo. Bohužel, kvůli mému současnému zdravotnímu stavu a zranění na noze se již necítím natolik zdatná pro další reprezentaci.

Jako každý člověk mám i já své "mouchy", ale kdybych neměla ani jednu, byla bych moc dokonalá, a to přece nikdo není.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sanny, 05.01.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika sama sebe (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­