ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.17
Hodnoceno: 132x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika mého spolužáka

OSNOVA:

  1. Kdo to je Michael?
  2. Jeho kladné a záporné vlastnosti
  3. Michael, můj kamarád

Pro svoji charakteristiku jsem si vybral svého spolužáka Michaela K. Měří asi 170 cm a je velmi hubený. Má černé vlasy a modré oči.

Mezi jeho hlavní dobrou vlastnost patří jednoznačně upřímnost. Nikdy se nestyděl, stále nestydí a myslím, že se za svůj názor ani nikdy stydět nebude. Každému říká do očí, co si o něm myslí. V minulosti za to byl častokrát urážen a ponižován, protože lidé jeho upřímnost neuměli ocenit. Michael je také velmi zábavný a člověk se s ním nikdy nenudí. Někteří lidé ale jeho humor nepochopí. Ačkoliv je vtipný, někdy neví, kdy má přestat a svým humorem začne urážet lidi okolo sebe. Tady jeho humor končí, ale on to neví, a tak v tom pokračuje. Možná právě proto ho spousta lidí nemá ráda.

Já ho však považuji za jednoho z mých nejlepších kamarádů, jenž vždycky stál při mě a vždycky mne dovedl povzbudit. Už se známe skoro deset let a stále pro mě zůstává dobrým přítelem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 29.05.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika mého spolužákaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­