ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 44x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika kamarádky (2)

Rozhodla jsem se charakterizovat tuto osobu, protože mi přišla nejvhodnější pro zadanou slohovou práci.
Poměrně dlouho jsem dumala nad tím, koho si pro charakteristiku vybrat, ale po chvíli přemýšlení mi to bylo jasné.

Dotyčnou je dívka střední postavy, ani vyhublá ani tlustá. Vlasy má světle hnědé do výše lopatek, češe si je buď do drdolu, nebo je má rozpuštěné a vyžehlené. Má lehce oválný obličej. Její oči jsou modré jako pomněnky a z jejího pohledu je často vidět radost a upřímnost. Obočí má úzké, maličko nevýrazné, ale to obličeji dodává celkovou jemnost. Její rty nejsou ani úzké ani moc plné.

Nenosí moc výrazné oblečení, občas má na sobě něco ležérního, ale většinou jen džíny a mikinu. Nosí prostě to, co se jí líbí, nebo se také obléká podle toho, jakou má zrovna náladu. Moc koníčků nemá, ani nesportuje. Má jednoho staršího sourozence.

Nezkazí žádnou zábavu a svým smíchem většinou nakazí všechny kolem ní. I když to občas trochu přehání, přesto umí vyslechnout a poradit, když je třeba. Je upovídaná a občas dokáže být i drzá, ale to mi na ní nevadí. Ráda chodí nakupovat nebo jen tak ven s kamarády.

Upřímně ji mám moc ráda a nikdy bych o ni nechtěla přijít.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Andy023, 19.09.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika kamarádky (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­