ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.86
Hodnoceno: 989x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika kamaráda

Člověk, kterého jsem se rozhodl charakterizovat, je můj velmi dobrý kamarád Martin. Je mu 19 let a žije se svou rodinou kousek od našeho domu, a proto se také známe již od dětství. S Martinem jsme chodili do stejné školky a potom také do základní školy.

Martin je přibližně 175 cm vysoký a má sportovní postavu, neboť hraje fotbal, tenis a občas si zajde i do posilovny. Jeho oči, zpravidla schované za dioptrickými brýlemi, jsou hnědozelené barvy. Má delší hnědé vlasy, které mu spadají až k ramenům a zakrývají tak jeho trochu odstáté uši. Jeho ústa, umístěná pod pihatým nosem, jsou široká.
Nejraději nosí nějaké pohodlné oblečení. Nejčastěji na něm tedy můžeme vidět tříčtvrteční kalhoty a volné tričko.

K lidem má velice dobrý vztah. Vždy, když vidí, že někdo potřebuje s něčím pomoci anebo poradit, neváhá a snaží se daný problém vysvětlit, jak jen to jde. Je také velmi spolehlivý, dochvilný a pracovitý. Trochu mi na něm vadí, že je občas tvrdohlavý. Když si něco vezme do hlavy, tak mu to nikdo nerozmluví.

Jeho největším koníčkem je turistika. Každý rok jezdí po horách v České republice a prochází je skrz na skrz. Také ho velice baví fotbal. Hraje za jeden místní fotbalový klub na postu obránce.

Když jdu s Martinem ven, nikdy se nenudím a máme si vždy o čem promluvit. I přes to, že se občas pohádáme, jsme si velmi blízcí a doufám, že zůstaneme přáteli ještě hodně dlouho.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika kamarádaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)