ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.85
Hodnoceno: 921x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika kamaráda

Člověk, kterého jsem se rozhodl charakterizovat, je můj velmi dobrý kamarád Martin. Je mu 19 let a žije se svou rodinou kousek od našeho domu, a proto se také známe již od dětství. S Martinem jsme chodili do stejné školky a potom také do základní školy.

Martin je přibližně 175 cm vysoký a má sportovní postavu, neboť hraje fotbal, tenis a občas si zajde i do posilovny. Jeho oči, zpravidla schované za dioptrickými brýlemi, jsou hnědozelené barvy. Má delší hnědé vlasy, které mu spadají až k ramenům a zakrývají tak jeho trochu odstáté uši. Jeho ústa, umístěná pod pihatým nosem, jsou široká.
Nejraději nosí nějaké pohodlné oblečení. Nejčastěji na něm tedy můžeme vidět tříčtvrteční kalhoty a volné tričko.

K lidem má velice dobrý vztah. Vždy, když vidí, že někdo potřebuje s něčím pomoci anebo poradit, neváhá a snaží se daný problém vysvětlit, jak jen to jde. Je také velmi spolehlivý, dochvilný a pracovitý. Trochu mi na něm vadí, že je občas tvrdohlavý. Když si něco vezme do hlavy, tak mu to nikdo nerozmluví.

Jeho největším koníčkem je turistika. Každý rok jezdí po horách v České republice a prochází je skrz na skrz. Také ho velice baví fotbal. Hraje za jeden místní fotbalový klub na postu obránce.

Když jdu s Martinem ven, nikdy se nenudím a máme si vždy o čem promluvit. I přes to, že se občas pohádáme, jsme si velmi blízcí a doufám, že zůstaneme přáteli ještě hodně dlouho.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Filip, 26.06.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika kamarádaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­