ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 342x Prosím, ohodnoť práci

Bratranec Lukáš


OSNOVA:

1. Úvod
2. Stať:a) Vnější popis
b) Vnitřní popis
c) Záliby
3. Závěr


Svého bratrance Lukáše dobře znám a skvěle si rozumíme. S ním a jeho rodiči je občas pekelná zábava.

On je velmi štíhlé a vysoké postavy. Oči má dohněda a před nimi má brýle s modrými obroučky. Vlasy má hnědočerné barvy s nakrátko střiženým účesem. Obléká se střídměji, ale dobře.

Je žákem 9. třídy. Je rozumný, tiché povahy, samostatný, přemýšlivý. I v těch nejsložitějších situacích umí zachovat chladnou hlavu a problém vyřešit. Někdy se mi zdá, že je trochu líný. Občas se s ním docela dobře pobavím, ale jen když má dobrou náladu.

Rád pracuje s počítačem. Chce být programátorem. Několik let hrál závodně hokej. Nyní sportuje jen rekreačně. V létě jezdí na kole a v zimě lyžuje a bruslí. Často spolu trávíme čas u dědy nebo na dovolené.

Je to nejen můj bratranec ale i kamarád, na kterého se můžu spolehnout.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Martin K.-Chuan, 02.12.2004

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bratranec LukášMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­