ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.60
Hodnoceno: 122x Prosím, ohodnoť práci

Barbora píše z tábora od Svěráka - charakteristika Barbory

Stručně charakterizuji hlavní postavu z písně Barbora píše z tábora z knihy Dělání všechny smutky zahání Zdeňka Svěráka.

Barbora byla asi vybíravá nebo jen prostě zvyklá na teplou domácí kuchyni. Těšila se na hraní "bojovek", neměla chuť hrát hry pro malé děti jako například vybíjenou, na schovávanou nebo na ovce.
Jako spoustě dívkám v jejím věku se jí nelíbil make-up. Uvažovala jako puberťačka. Usoudila jsem to podle toho, že si připadala nemožná v jednodílných plavkách, také podle popisu jejích vedoucích a rovněž dle toho, že se jí líbil vedoucí Štefan (Steve), jenž byl jistě o mnoho let starší než ona. Dokonce vyčítala svým rodičům, proč ji neměli dřív, prý by mohla se Stevem i chodit.
Podle dopisu soudím, že Barbora byla nešetrná, neuměla vyjít s penězi, které dostala od maminky a tatínka. Myslím si, že taková jsem byla i já na táboře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: valtgr, 12.02.2009

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Barbora píše z tábora od Svěráka - charakteristika BarboryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­