ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.60
Hodnoceno: 123x Prosím, ohodnoť práci

Barbora píše z tábora od Svěráka - charakteristika Barbory

Stručně charakterizuji hlavní postavu z písně Barbora píše z tábora z knihy Dělání všechny smutky zahání Zdeňka Svěráka.

Barbora byla asi vybíravá nebo jen prostě zvyklá na teplou domácí kuchyni. Těšila se na hraní "bojovek", neměla chuť hrát hry pro malé děti jako například vybíjenou, na schovávanou nebo na ovce.
Jako spoustě dívkám v jejím věku se jí nelíbil make-up. Uvažovala jako puberťačka. Usoudila jsem to podle toho, že si připadala nemožná v jednodílných plavkách, také podle popisu jejích vedoucích a rovněž dle toho, že se jí líbil vedoucí Štefan (Steve), jenž byl jistě o mnoho let starší než ona. Dokonce vyčítala svým rodičům, proč ji neměli dřív, prý by mohla se Stevem i chodit.
Podle dopisu soudím, že Barbora byla nešetrná, neuměla vyjít s penězi, které dostala od maminky a tatínka. Myslím si, že taková jsem byla i já na táboře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Barbora píše z tábora od Svěráka - charakteristika BarboryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)