ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.83
Hodnoceno: 400x Prosím, ohodnoť práci

Artemis Fowl (literární postava)

Artemis Fowl je hlavní postavou stejnojmené knížky, kterou napsal Eoin Colfer.
Artemis žije v Irsku v sídle jeho rodiny. Jeho otec, Artemis Fowl starší, zmizel když převážel náklad na lodi Fowl Manor. Po té události matka - Angelina Fowlová - přestala vycházet ze svého pokoje. Artemis vzal vše do svých rukou.
Artemisovi je 12 let. Má nakrátko střižené hnědé vlasy. Je středně vysoký a na čele se mu tu a tam objeví vrásky.
Artemis má nejvyšší IQ v Evropě a možná i na světě. Je zvláštní, že člověk s tak brilantním mozkem jako má Artemis se věnuje právě zločinu. Artemis zdaleka nežije životem 12-letého kluka. Snaží se zvýšit bohatství rodiny Fowlů. Používá na to jeho geniálně vymyšlené plány. Ze všech sil pátrá po svém otci a padla na to už velká část rozpočtu, ale Artemis je ochoten obětovat i celé jmění, jen aby otce našel.
Artemis je opravdu zváštní a ať každý říká cokoli jedno je jisté - Artemis Fowl je génius!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Trinity, 22.02.2004

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Artemis Fowl (literární postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­