ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Slevu na literaturu nabízí portál Tipli

4. června 2020

Každý rodič, jenž má doma studenty, ví, jak nákladné je pořízení školních pomůcek. Když pomineme elektroniku - počítače či notebooky, které často bývají velkou finanční zátěží, pak velkou položku tvoří i literatura. Tipli nabízí nákup knih se slevou.

Jaké výhody při nákupu literatury nabízí Tipli?

Nákup knih nemusí být, díky Tipli, noční můrou. Potřebujete pořídit odbornou literaturu nebo učebnice pro své děti nebo si jen chcete koupit hezkou knížku od svého oblíbeného autora? Zavítejte na portál Tipli a můžete při jejím nákupu ušetřit. Pokud se na portálu zdarma zaregistrujete, můžete využívat všechny výhody, které svým registrovaným uživatelům nabízí. Kromě slev, jichž je zde celá řada, je to i bonus ve formě cashbacku. Jedná se o vrácení části utracených peněz na váš účet. Díky tomu si můžete dopřát více knížek nebo takové, které by jinak pro vás byly příliš drahé.

Zavítejte do svých oblíbených knihkupectví

Pěkná kniha pomáhá rozvíjet osobnost a podporuje naši fantazii. Četba nás posouvá neustále kupředu, obohacuje nás, přináší nám nové poznatky, provází nás celým naším životem. Rodiče čtou svým malým ratolestem a později je tomu naopak. Pro dospělé je četba dokonalý zdroj relaxace, ale také důležitých informací. Četba pomáhá zvyšovat naši inteligenci. Získáváme díky ní inspiraci. Knihy pomáhají rozvíjet naši slovní zásobu, udržují v kondici náš mozek. Někdo si knihy půjčuje v knihovně, další je má raději ve svém osobním vlastnictví, a proto si je kupuje.

Někdo miluje kamenné obchody, jiný dává přednost nakupování literatury přes e-shopy. Tipli sdružuje velké množství knižních e-shopů. Patří mezi ně například skvělý obchod literatury Kosmas. Na svých stránkách má obrovské množství titulů různých žánrů od velkého množství autorů. Objednat si zde můžete literaturu českých i zahraničních autorů a díky cashbacku od Tipli je jejich cena velmi přijatelná. Knihkupectví však nenabízí pouze knihy klasické, ale i audio či e-knihy a Tipli vám k nim přidá finanční bonus.

Na stránkách knihkupectví se také denně objevují zajímavé recenze a doporučení, jež připravují nejen knihkupci, ale i zajímavé osobnosti a dokonce i sami čtenáři.

Dalším literárním oblíbencem je knihkupectví Knihy Dobrovský, jehož logo také objevíte na portálu Tipli.cz a tudíž u něj uplatníte slevy či cashback. Dobrovský nabízí množství knižních novinek, jež si můžete bez obav objednat za velmi příznivé ceny, a to díky slevám od Tipli.

Na své si zde přijdou i milovníci stolních her. Pokud hledáte originální dárek, můžete jej zde také pořídit, a to v podobě drobných dárkových předmětů, které portál také nabízí. V současné době patří Knihy Dobrovský mezi jedno z největších českých knihkupectví, jehož nabídku a služby využívá velké množství milovníků knih. Knihkupci a knižní kurátoři pravidelně čtou všechny novinky a díky tomu vám vždy poradí s vhodným výběrem knih. To dokazuje i velká řádka spokojených zákazníků, kteří si zde vybírají a nakupují své oblíbené knihy a díky slevám a cashbacku si je mohou dovolit objednávat pravidelně.

Levné učebnice pro každého

Vzhledem k tomu, že učebnice jsou většinou potřeba pouze na jeden školní rok, snažíme se, aby jejich pořízení nebylo cenově náročné. Někdo kupuje učebnice starší, z druhé ruky, další zavítá do obchodu či e-shopu Levné učebnice a pořídí si je zde. Kromě super cen ještě můžete využít cashback od Tipli a ceny budou bezkonkurenčně nejnižší.

S knihou na cesty

Pokud vyrážíte za dobrodružstvím, které si objednáte třeba na Hotels.Com, rozhodně si s sebou nezapomeňte přibalit nějakou zajímavou knížku. Celý svět můžete procestovat nejen díky literatuře, která nabízí zajímavá fakta, ale také se můžete podívat na zajímavá místa, o nichž jste se právě v literatuře dočetli. Ubytování vám zajistí zaměstnanci společnosti Hotels. Com a Tipli vám jako bonus ještě vrátí část peněz.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­