ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Caspariová Tina (*25.01.1939)

­­­­

Nerozluční přátelé (Bibi a Bubi)

- díl v sérii: 2 (předchozí: Láska na první pohled; následuje: Bravo, Bibi!)

Příběh 12leté dívky, jejímž největším zájmem jsou koně a která tráví většinu volného času ve stáji.

BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE:

Vydalo nakladatelství Egmont v Bratislavě roku 1993 (1. vydání). Z německého originálu Zwei unzertrennliche Freunde (Bille und Zottel) přeložila Hana Vrbová. Počet stran: 106. ISBN: 80-7134-570-9.

STRUČNÝ OBSAH:

Bibi a její čtyřnohý přítel, poník Bubi, jsou skuteční přátelé v dobrém i zlém. Bibi považuje poníka za nejmilejšího koně na světě.

Právě se blíží Bibiny třinácté narozeniny a Bibi má jedno velké tajné přání, jenže události se těsně před narozeninami nepříjemně zkomplikují.

Bibi si vydělává peníze uklízením ve stájích a staráním se o koně a poníky. Když si Bibi jde pro svou výplatu, aby si mohla koupit Bubiho, paní Becková jí oznámí, že Bubi je již prodaný.
Druhý den měla Bibi narozeniny. Byli tam všichni její kamarádi a příbuzní. Bibi dostala od přátel veliký dárek - byl to Bubi! Když ho Bibi spatřila, byla strašně šťastná...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mykloshka, 28.10.2011

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Nela, 16 - herečka (Povolání mých snů)
-Nerozluční přátelé (Bibi a Bubi)
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Tina Caspariová - Nerozluční přátelé (Bibi a Bubi)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­