ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­

Osm

  • český detektivní román

Psychologický román s kriminální zápletkou je příběhem mladé ženy, která se probírá z kómatu a navíc trpí výpadkem krátkodobé paměti.
Tak trochu jiný detektivní román od autorky bestselleru Bábovky. Jednu březnovou sobotu je nalezena postřelená mladá dívka. Michaela zůstává v bezvědomí a policie je při vyšetřování bezradná. Kdo čin spáchal a proč? Snoubenec, nejlepší kamarádka, někdo z rodiny, kde hlídala děti? Vysvětlení nepřichází ani po probuzení z kómatu. Michaela si totiž osudný den nepamatuje. A co víc, nepamatuje si ani poslední rok svého života. Rok, jenž začal tak nevinně, ale všem zamíchal životy a skončil pokusem o vraždu.

BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE:

Vydalo nakladatelství Motto v Praze roku 2017 (1. vydání). Počet stran: 380. ISBN: 978-80-267-0883-4.

OBSAH:

Kniha začíná netypicky skoro koncem a končí začátkem děje. Hlavní hrdinka Míša Mrázová je jednoho dne v Praze nalezena postřelená a v bezvědomí. Přes policejní vyšetřování se čtenář dostává hlouběji do života Míši - jejího vztahu s přítelem Jendou, jenž je učitelem na základní škole, nevraživostí ze strany Jendovy maminky k ní a přátelství s Alicí, která Míše dohodí práci chůvy v rodině Julie a Maxe. Kdo jí tedy chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? Nepomůže ani její probrání se, kdy zjistí, že trpí ztrátou paměti a neví, co se dělo v uplynulém roce, který skončil výstřelem na ni...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: avrilka, 19.03.2019

Ceska posta    
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Výpisek Osm ve slovenštině?

Slovenskou verzi tohoto výpisku naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse k výpisku
Radka Třeštíková - OsmMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­