ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Cohnová Rachel (*14.12.1968)

­­­­

POP princezna

Wonder Blakeová je průměrná patnáctiletá dívka, která má problémy ve škole a v létě otročí v bistru. Když ji tam jednoho dne objeví hledač talentů a poskytne jí šanci stát se idolem mládeže, vypadá to jako splněný sen. Dostává nabídku, aby natočila desku a uniká z ospalého městečka, od nefungující rodiny i od střední školy. Vydá desku a její hvězda stoupá. Zdá se, že má najednou všechno: nový sexy vzhled, hitovou písničku zdolávající žebříčky hitparád. Zjišťuje však, že ani pop princezna nemá na růžích ustláno.

Wonder Blakeová prožívá smrt své sestry Lucky, má problémy ve škole a v létě pracuje v obchodu Dairy Queen. Když ji tam jednoho dne objeví hledač talentů zpívajíc nahlas do všech stran, poskytne jí šanci stát se idolem mládeže. Tento sen byl i její sestry Lucky před 2 lety. Když Wonder dostává nabídku, aby natočila desku, bere to, protože chce uniknout jak od školy, tak i od své rodiny.
Vydává desku a její hvězda stoupá. Nemá vůbec čas, od 6 hodin od rána dře zpěv, tanec a točí k tomu klip... Rovněž musí chodit na různé mejdany kvůli Montanovi, který je nejlepším DJem a který jí má "zremixovat" píseň. Vše jde dobře, jede na turné jako předzpěvačka Kayly. Pak má narozeniny a zjišťuje, že Kayla a její sestra Lucky byly lesbičky...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nyna, 11.02.2009

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Rachel Cohnová - POP princeznaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­