ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Stroud Jonathan (*27.10.1970)

­­­­

Amulet Samarkandu (Bartimaeova trilogie) (2)

Ve Velké Británii vládnou městu i celému impériu mágové. Jejich síla je ukrytá v démonech, které povolávají na zem a nutí je sloužit.
Džina Bartimea povolá kouzelnický učeň Nathaniel. Za účelem pomsty džinovi nařídí, aby ukradl z domu mocného mága Simona Lovelace mocný Amulet Samarkandu. Netuší, že se zapojili do vysoké hry. Po Amuletu touží všichni mágové a neštítí se jej získat všemi prostředky. Nathaniel a Bartimaeus musí bojovat o život. Nakonec odhalí spiknutí Simona Lovelace proti vládě a zachrání všem život.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marry.lion, 09.01.2007

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Amulet Samarkandu (Bartimaeova trilogie), Amulet Samarkandu (Bartimaeova trilogie) (2)
-Golemovo oko (Bartimaeova trilogie)
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Jonathan Stroud - Amulet Samarkandu (Bartimaeova trilogie) (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­