ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Asterová Jitka (*07.12.1959)

­­­­

Sexy život

Sexy život - to je lehce kontroverzní show Jitky Asterové na rádiu Frekvence 1, v níž nahlíží na vztahy, lásku a sex. Ve své knize mluví otevřeně jak o zkušenostech vlastních, tak i posluchačů.

BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE:

Tato kniha má celkem 205 stran a vydalo ji nakladatelství Ikar v Praze roku 2005 (1. vydání). ISBN: 80-249-0671-6

OBSAH:

Na začátku této knihy píše Asterová něco o sobě, píše, že je odbarvená blondýna, má nos jako Švejk, nohy kratší než Adriana Sklenaříková, oči menší než E.T. a vlasy jako koudel. A naopak slušné má jen kotníky a zápěstí, takže na plovárnu chodí v neoprénu.

Knížka je rozdělena do kapitol a každá kapitola začíná jedním písmenkem z abecedy.
Například "B" jako "Bývalý partner" - zde se věnuje milenectví, které podle ní má tři fáze: manželství, přátelský rozchod, průšvih.
Nalezneme tu i rady odborníků, kteří třeba radí, že když se s někým rozejdeme, máme být nad věcí a usmívat se, nic nevyčítat a nefňukat.
Pod písmenem "H" tu je kapitola "Hubneme". Zde se Asterová věnuje například tomu, kolik spálíme kalorií při nasazování kondomu, při orgasmu nebo při oblékání.
Rovněž tu nalezneme zajímavou myšlenku, že modelky před dvaceti lety vážily průměrně o 8 kg méně než průměrné ženy a ty dnešní váží průměrně již o 23 kg méně než normální ženy!
Písmeno "M" - "Menstruace" - zajímavý citát z této kapitoly: Menstruace je pomsta mužům. Když ji žena dostane, jsou naštvaní. Když ne, jsou naštvaní ještě víc!
Písmeno "Ř" - "Říci kamarádce o nevěře?" - Odborníci zde radí: Mlčet, nic neříkat, neplést se do vztahu jiných! A nevymlouvat se, že jste to mysleli dobře...
Písmeno "V" - "Velikost" - průměrný penis měří ve ztopořeném stavu 12,9 cm. Pochva je průměrně dlouhá 9 cm. Průměrný muž má tedy ještě třícentimetrovou rezervu!

VLASTNÍ NÁZOR:

Kniha Sexy život se velice dobře četla a zároveň byla velice zajímavá.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Blanka, 25.10.2009

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Jitka Asterová - Sexy životMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­