Menu
Heyneová Isolde (*15.10.1961)
Písečný mužíček ze Skřivánčích hor (Velká kniha příběhů na dobrou noc)
Tato pohádka vypráví o mužíčkovi, který uspávál děti kouzelným pískem, aby rychle usnuly a zdál se jim krásný sen. Přál si jít do televize jako večerníčková postava, ale nikdy se mu to nepodařilo. I přesto ho mají děti rády. Tato kniha se mi moc líbí, protože je humorná a jsou v ní zajímavé postavy i příběhy.
Zdroj: MacPet, 27.03.2006
Související odkazy
Diskuse k výpisku
Isolde Heyneová - Písečný mužíček ze Skřivánčích hor (Velká kniha příběhů na dobrou noc)
Aktuální pořadí soutěže
-
V měsících červenec a srpen (letní prázdniny) soutěž neprobíhá!
Přesto můžete i v tomto období do naší datábáze přidat vlastní práci.
Štítky
homonyma pablo velká kniha nesmyslů milada Součková první jarní den muž s dymkou cestování po světě crusoe nebožtíci na bále holofern pravdomluvnost penkavcivrch jan amos komensky Zloděj blesku don quiote malý alenáš povídky Zeď Žhář atentát na heydricha Evropské unie new moon letopis temný stín rak Rodion Raskolnikov Shoda husitské války ahoj moře první lidé ilias a odysea
Doporučujeme
Server info
Počítadlo: 746 862 584
Odezva: 0.05 s
Vykonaných SQL dotazů: 6
Návštěvnost: TOPlist.cz - školství › Český-jazyk.cz
© 2003-2025 Český-jazyk.cz - program a správa obsahu: Ing. Tomáš Souček, design: Aria-studio.cz Autoři stránek Český-jazyk.cz nezodpovídají za správnost obsahu zde uveřejněných materiálů! Práva na jednotlivé příspěvky vlastní provozovatel serveru Český-jazyk.cz! Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí