ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­

Tajná agentka: Zločin v zákulisí

Cleo a Robbi jsou nejlepší kamarádky. Se školou se jeli podívat do divadla Erwina Nicholsona, ve kterém hrála hlavní roli matka Robbi Richardsové. Po představení jim ředitel divadla George poskytl prohlídku v zákulisí. Dozvěděli se, že v divadle dochází k podivným věcem a také ke krádežím. Cleo si už dříve zahrála na tajnou agentku a překazila plány svým spolužákům. Když se v divadle ztratil i nefritový náhrdelník paní Richardsové, rozhodla se Cleo zasáhnout. Zlodějem byl Grant, maskér a záskok z představení, který se chtěl pomstít za to, že nedostal hlavní roli.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sašulka, 06.07.2006

­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Tajná agentka, Tajná agentka (2)
-Tajná agentka: Zločin v zákulisí
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Anne Scottová - Tajná agentka: Zločin v zákulisíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­