ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Zvelebil Jan (*1960)

   
­­­­

Jan Zvelebil je český žurnalista a spisovatel. Absolvoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy (obor žurnalistika) a již během studií psal články pro časopis Květy, poté měl praxi i v Lidových novinách.

Od roku 1991 pracoval v časopisu Reflex jako reportér a následně jako vedoucí oddělení publicistiky. Dodnes je autorem mnoha článků v časopisu Reflex, například rozhovorů X (Reflex interview). Na obsahu tohoto tisku se podílí také jako editor. Přispíval i do různých televizních pořadů, například Klekánice (Česká televize) nebo Akta plus (TV Prima).
V poslední době pracuje jako novinář na volné noze.

DÍLO:

  • Na vandru s Reflexem l.-VII. - knižní vydání původních článků z časopisu Reflex; životní příběhy Čechů, kteří odjeli do ciziny za prací nebo studiem

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Maddy, 16.03.2015

­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
­­­­

Diskuse k životopisu
Jan ZvelebilMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­