ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.21
Hodnoceno: 116x Prosím, ohodnoť práci

Zahájení vodácké sezony

  • jedno ze zadání písemné práce z češtiny pro maturitu 2017
  • zpráva do regionálního zpravodaje o průběhu akce představené ve výchozím textu

Dne 1. dubna 2017 se tradičně jako každý rok konalo zahájení vodácké sezony v Žluté plovárně na Malé Skále. Celý program byl zahájen v 10 hodin vedoucím vodáckého klubu, panem Janem Kožíkem. Ten pronesl několik milých slov na úvod. Následně se přešlo k odemčení řeky Jizery, čímž byla oficiálně zahájena vodácká sezona 2017. V celém areálu panovala dobrá nálada. Nechybělo zde dobré občerstvení, atrakce pro děti i dospělé a celé odpoledne bylo doprovázeno skvělou hudbou.

Po zahájení následoval závod na kánoích. Účastníci závodu měli za úkol doplout na kánoích k penzionu Křížky ve vedlejší obci a následně se dopravit na koloběžkách zpět. Vítěz obdržel cenu v hodnotě deseti tisíc korun. Sponzorem tohoto závodu byla společnost Tescoma.

Nádherné počasí přilákalo spoustu rodin s dětmi. Pro ně byla připravena pohádková cesta na hrad Vranov. Děti plnily různé úkoly, které si pro ně pořadatelé připravili. Velice zajímavým úkolem bylo lovení bonbonů z misky plné živých myší. Všechny děti byly odvážné a statečné. Za každý splněný úkol následovala sladká odměna. Ne všechny děti byly z programu nadšené. Některé chtěly závodit na kánoích jako jejich rodiče. Takto zněla slova malého účastníka pohádkového lesa: "Nejsem už žádné malé dítě, nebaví mě běhat po lese a plnit úkoly, chtěl bych závodit na kánoích jako můj taťka."
Vítězem se stal Jakub Nový, jenž jako jediný prošel pohádkový les až dokonce.

V 16 hodin ukončil pan Jan Kožík vodácký program slovy: "Věřím, že letošní sezona bude stejně úspěšná jako ta loňská a že se tu zase příští rok setkáme v tak hojném počtu. Děkuji, že jste přišli."
Vodácká sezona v Žluté plovárně na Malé Skále byla zahájena.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 18.04.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zahájení vodácké sezonyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­