ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.40
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Pastelky nepoužívat!

Dne 1. listopadu 2017 se v hlavním sále Kulturního a společenského střediska Chodov uskutečnila přednáška s uznávaným českým gynekologem a sexuologem Radimem Uzlem. Přednášky se zúčastnily dvě místní školy, a to 1. základní škola Jana Amose Komenského a Gymnázium a střední odborná škola Chodov.

Hlavním tématem celé přednášky bylo seznámení mladých žáků a studentů se zásadami bezpečného sexu, jak zabránit nechtěnému otěhotnění nebo například jaká ochrana je ta nejúčinnější. Sexuolog se také s obecenstvem podělil o řadu historek ze své lékařské praxe. Mezi nejzajímavější patřil příběh holčičky ze sedmé třídy, která se z nejmenovaného rádia dozvěděla o pozitivních účincích onanie. Holčička neváhala, sama tuto aktivitu vyzkoušela a kontaktovala přímo pana Uzla se svým pozitivním názorem, avšak nezapomněla dodat, že ke svému uspokojování používala svá školní progressa (= druh pastelek). Mezi gynekology tak vznikla otázka, zda není zdravotně závadné tyto pastelky k onanii používat. Vše vyřešil fakt, že se holčička po několika dalších pokusech dostala na pohotovost, kde jí tyto vysoce lámavé pastelky museli po malých částech z těla vyndávat.

Celou přednášku hudebně doprovázeli Josef Štross se svým synem, kteří každých 10 minut zahráli tematickou píseň. Po celou dobu všichni posluchači napjatě poslouchali a hltali každé slovo. Kvůli časové tísni již nebyl čas na dotazy, ale i přesto doufáme, že pan Radim Uzel nenavštívil naše město naposledy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Daniel Grigar, 02.10.2018

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pastelky nepoužívat!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­