ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.88
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Otevření nového obchodního domu

  • smyšlená informační zpráva z otevření nového obchodního domu

Dne 28. února 2015 proběhlo slavnostní otevření zcela nového obchodního domu s názvem Čecháček, které se konalo v Masarykově ulici v Karlových Varech. Většina účastníků této akce se sešla ve čtyři hodiny odpoledne před vchodem budovy obchodního domu. Zákazníci měli možnost prohlédnout si nově otevřené prostory, přeplněné levným, avšak velice kvalitním zbožím. Celé započetí této akce zahajoval proslov ředitele tohoto nového centra.

Každý zákazník dostal na uvítanou malý dárek jako pozornost. Pro všechny hosty bylo též přichystáno menší pohoštění ve formě ochutnávek zdejších potravin a pokrmů. Pro nové zákazníky byl připraven také zábavný program, sestavený z vystoupení různých známějších krajských hudebních i tanečních skupin. Nechybělo ani legrační představení klauna, který mimo jiné rozdával dětem zvířátka z nafukovacích balónků.

Všichni si nakonec na tento nový obchodní dům připili šampaňským, ať už normálním, nebo tím dětským. Všem účastníkům se akce dle reakcí líbila a každý si z ní něco odnesl. Otevření tohoto obchodu se podařilo přesně dle představ. V brzké době se plánují otevírat další pobočky tohoto centra po celé republice.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Zuzitell, 15.12.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Otevření nového obchodního domuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­