ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Život, štěstí a láska

Když jsem byla malá holka, má maminka mi vždy říkala, že si pro mne přijede princ na bílém koni. Já tomu samozřejmě věřila a s radostí jsem vždy kývala hlavou. Teď už jsem ale velká holka, a tak vím, že život není pohádka.

Co je vlastně život? Domnívám se, že mnoho z nás ví, že to není procházka růžovou zahradou a že lidé nejsou tací, jak se na první pohled zdají. Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.

Budoucnost? Zajímáme se o ni, protože v ní hodláme strávit zbytek života.
A radost, štěstí? To jsou pocity, které zažívá snad každý z nás. Nedá se to vyjádřit slovy, na to je to až moc dokonalé.

Prožili jste lásku? Podle mého názoru prožívá lásku snad každý z nás. Je to tak výjimečný pocit, o němž se píše nejvíce citátů. Lásku si nelze vynutit ani vyloudit lichotkami, přichází sama, nehledaná, nečekaná, nežádaná. Jde o pocit, u kterého nevíte, jestli se dřív smát, nebo plakat. Znáte ty podivné motýlky v břiše? Myslím, že je má skoro každý člověk. To je ta chvíle, kdy jste tak moc zamilovaní, kdy se s druhým člověkem smějete, pláčete, mazlíte, kdy jste tu jeden pro druhého a hlavně toho člověka milujete více než sebe. Samozřejmě v každém vztahu nastávají hádky a převratné změny, avšak tak už to bývá.
Ale pamatujte! Život není svině, to jen ty lidi v něm...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Rumli, 09.05.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Život, štěstí a láskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­