ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Vztahy mezi lidmi

Přestože planeta Země je stále stejná, lidí na ní každým dnem přibývá. Mačkáme se jeden na druhého v přeplněných nákupních centrech, v autobusech hromadné dopravy i na ulicích.

Přestože neustálé kontakty cizích lidí nám vadí, nijak je neřešíme a snažíme se je přetrpět. Nezajímáme se o starosti cizích lidí. Jdeme si neustále za tím svým a o nic jiného se nezajímáme. Jsme sami pro sebe tou největší prioritou a tím jediným, co nás zajímá. Nestaráme se o druhé. Nestaráme se o to, jestli člověk, který si sedl v tramvaji vedle nás, má kde spát, nebo jak se cítí. Potkáváme lidi, kteří tráví celý svůj život na ulici, a častokrát za to sami nemohou, ale jen nad nimi ohrneme nos a jdeme od nich co nejdál. Nezajímá nás jejich těžký život, nemáme s nimi žádný soucit. Hlavní pro nás je to, že se budeme moci vrátit do svého vyhřátého domu, kde si budeme moci bezstarostně užívat.

Každý z nás považuje sám sebe za střed všeho vesmíru, za to jediné důležité, což je podle mě velmi špatné.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vztahy mezi lidmiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­