ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Učitelé (2)

Jsou to lidé, kteří všechny provádí počátky dospívání a učí rozeznat dobré od zlého. Dokáží si nás oblíbit, ale i zošklivit.

Mnoho lidí by mohlo říci, že je to práce jako každá jiná. Nemyslím si to. Tolik věnovaného času a něhy... Někdy nám sice jejich chování něhu nepřipomíná, avšak přesto to s námi myslí dobře. Chci tím říci, že dokáží probudit nadšení i v té nejvíce skleslé duši. Hluboko v nás najdou pohaslý plamínek a rozfoukají ho do ohně, jenž však nechtějí proměnit v požár. Umí se o nás postarat jako rodiče, ale málokdo je ocení a v dospělosti si na ně ani nevzpomeneme. Což asi nebudu jediný, kterému je to líto. Vždyť co bychom si bez nich počali, že? I Albert Einstein chodil do školy, kde ho nevzdělával nikdo jiný než učitel.

Tak jim nedělejme život těžší a neprovokujme, nebuďme drzí a nenávistní vůči každému slovu, které vysloví. Važme si toho, že můžeme být v jedné místnosti s tak chytrými lidmi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Boček, 11.03.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Učitelé (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­