ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Tak jsem středoškolákem

O tom, že chci ve studiu pokračovat na gymnáziu, jsem byla rozhodnuta už poměrně dlouho. Věděla jsem, že chci na vysokou školu a jelikož jsem netušila, jakým směrem se vydat, všeobecné znalosti se zdály jako dobrá volba. A jaké to tedy je? Byla má očekávání naplněna?

Odchod ze základní školy byl těžký. Měli jsme ve třídě skvělý kolektiv a na školu jsem byla zvyklá. Určitým způsobem jsem se ale na změnu těšila. Nových lidí jsem se však bála možná víc než přijímacích zkoušek. Opravdu jsem nevěděla, co od nové třídy čekat a musím říct, že jsem celkem příjemně překvapená. Určitě mi bude ještě nějakou dobu trvat, než mezi nový kolektiv zapadnu, ale zatím se většina mých spolužáků jeví mile a přátelsky.

Co se týče školy a učiva, je toho opravdu hodně, ovšem to se dalo čekat. Je to pro mě ale velká změna, protože jsem se nikdy nemusela moc učit.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Tak jsem středoškolákemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)