ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Šťastné a komerční

Vánoce jsou svátky, které slaví celé Česko. Tím pádem se stávají rájem pro všechny prodejce. Dříve byly vánoční dárky hlavně praktické, dnes už to jsou ale převážně zbytečnosti. Když vidím reklamní letáky, jež vás lákají na vyhřívané pelíšky pro čtyřnohé mazlíčky, nebo třeba koš, který se sám otevírá a zavírá, přepadá mě pocit, jako by žádná ekonomická krize nikdy nebyla. Říkám si, že tenhle pelíšek by si koupil jen nějaký eskymák z Antarktidy nebo člověk, jenž nestihl vymyslet topení, a tak i s jeho pejskem doma mrznou.
Ale teď vážně, nestali se poslední dobou Vánoce jen svátkem, kdy mohou všichni prodejci zdražit své zboží a nalepit na ně obrovský nápis SLEVA?

Když se blíží Vánoce, leckdo přestane myslet na cenu, někteří lidé si dokonce berou půjčku na vánoční dárky. Někdo na tom musel začít vydělávat.
Nejlepší způsob nakupování dárků je ten, že sleduji akce průběžně celý rok a pokud se objeví sleva na nějaký prakticky dárek, koupím ho klidně i v létě. Jenže ostatní lidé kupují dárky až při vánočních "slevách", a proto prodejci nemají důvod s tím přestávat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 06.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Šťastné a komerčníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­